Svoboda, jak se jí učit a jak o ní učit / Ostravská v PANTu

Autor: , 1. 11. 2019

Druhé didaktické intervence proběhly a před námi jsou další, na nichž budoucí angličtináři představí "Dlouho očekávaný dýchánek - aneb když se pití čaje zvrtne" a češtinářky "Češtinu ve válečné zóně". Zveme Vás 5. listopadu od 15.50 do 17.20.

NA PROGRAMU

Dlouho očekávaný dýchánek – aneb když se pití čaje zvrtne“: Ema Kopincová, Kateřina Černoušková, Jindřich Martínek, Pavel Šefraný

Studenti přiblíží historické pozadí americké války o nezávislost na aktivitách týkajících se protestu amerických kolonistů proti britskému impériu.

Čeština ve válečné zóně. Sociolektologie ve středoškolské praxi“: Jarmila Mádrová, Adela Hoblíková, Tereza Danielová

Hodina bude pracovat s výsledky terénního výzkumu mluvy účastníků zahraničních operací – v Afghánistánu a Mali.

Srdečně zveme!

MINULE

Svoboda volby v Čapkově Bílé nemoci

Stáhnout (PPTX, 721KB)