Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity (KSLP) přichází s dalším volejbalovým turnajem! Po Spring Party je tady turnaj smíšených česko-amerických týmů. Neostýchejte se a využijte jedinečné příležitosti seznámit se se studenty ze Spojených států amerických – ať už přímo v turnaji, nebo na afterparty.
Do turnaje se přihlaste co nejdříve na emailu michal.sebera@osu.cz – počet míst je omezený. Turnaj začne v 9 hodin, sraz na Varenské bude v 8.30. Pasivní sportovci samozřejmě mohou přijít fandit, nebo až rovnou na afterparty s oblíbeným DJ Shirakem přímo v tomto areálu.
„Myslím, že turnaj ocení jak zahraniční studenti, tak i ti čeští, kteří tak budou mít alespoň možnost procvičit angličtinu s rodilým mluvčím. Hlavně ať se nikdo nestrachuje, v tomto turnaji nejde o vrcholové výkony, ale o sport a zábavu. Budeme se těšit na všechny hráče i fanoušky na tribunách!“ dodává organizátor akce Michal Sebera (KSLP).
Akci můžete sledovat také na Facebooku v této události