Zahrát si beach a oprášit angličtinu?

Autor: , 25. 5. 2016

Na Ostravskou univerzitu dorazí studenti z americké University of Wisconsin – River Fall a vy budete mít možnost se seznámit v beachvolejbalovém turnaji smíšených česko-amerických týmů nebo na afterparty. Neváhejte a přihlaste se!

Přijďte si zahrát beach volejbal s americkými studenty, kteří navštíví Ostravskou univerzitu. Smíšené česko-americké týmy i následná afterparty slibují den plný seznámení. FOTO: Jakub Zatloukal

Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity (KSLP) přichází s dalším volejbalovým turnajem! Po Spring Party je tady turnaj smíšených česko-amerických týmů. Neostýchejte se a využijte jedinečné příležitosti seznámit se se studenty ze Spojených států amerických – ať už přímo v turnaji, nebo na afterparty.

Do turnaje se přihlaste co nejdříve na emailu michal.sebera@osu.cz – počet míst je omezený. Turnaj začne v 9 hodin, sraz na Varenské bude v 8.30. Pasivní sportovci samozřejmě mohou přijít fandit, nebo až rovnou na afterparty s oblíbeným DJ Shirakem přímo v tomto areálu.

„Myslím, že turnaj ocení jak zahraniční studenti, tak i ti čeští, kteří tak budou mít alespoň možnost procvičit angličtinu s rodilým mluvčím. Hlavně ať se nikdo nestrachuje, v tomto turnaji nejde o vrcholové výkony, ale o sport a zábavu. Budeme se těšit na všechny hráče i fanoušky na tribunách!“ dodává organizátor akce Michal Sebera (KSLP).

Akci můžete sledovat také na Facebooku v této události