Naše knihkupectví se zdaleka neomezuje jen na nabídku skript a publikací z produkce Ostravské univerzity. V knihkupectví OU najdete široký sortiment knih věnovaných historii, jazykovědě a literatuře, umění, psychologii, sociologii a dalším humanitním, společenským či přírodním vědám. Neopomíjí ani literaturu z oboru medicíny, ošetřovatelství, ekonomie, práva, managementu i výpočetní techniky. V neposlední řadě nabízí slovníky, učebnice, cestovní průvodce i publikace zaměřené na osobní rozvoj, k dostání jsou i vybrané dětské knihy vyhledávané především studenty pedagogiky a učiteli. V prodeji jsou knihy nejrůznějších nakladatelů – Lingea, Academia, Vyšehrad, Computer Press, Karolinum, Grada, Portál, SLON, Paido a desítky dalších.
Akce pro studenty
15% slevu mají všichni držitelé ISIC a ITIC karty, pro studenty Lékařské fakulty je však připravena speciální dvoudenní prodejní akce, kde mohou s 20% slevou nakoupit potřebnou literaturu z oboru lékařství a ošetřovatelství. Akce se bude konat ve dnech 26. – 27. září přímo na Lékařské fakultě v budově ZY na Syllabově ulici.
Ostatní studenti mohou trvale využívat výhod ISIC karty, protože jen v Univerzitním knihkupectví OU dostanou slevu na veškerou literaturu od nejrůznějších nakladatelů. A pokud ještě přesně nevíte, jaké knížky budete ke studiu potřebovat, přijďte se alespoň podívat na nabídku triček, nicknacků, mikin a dalších drobností, kterými dáte najevo, že patříte k nám, že jste z Ostravské!