Vybavte se na nový semestr potřebnou literaturou

Autor: , 7. 9. 2017

Univerzitní knihkupectví má připravené slevové akce pro všechny studenty naší univerzity. Za zvýhodněné ceny tak studenti mohou nakoupit knihy, které budou často potřebovat po celou dobu studia.

Naše knihkupectví se zdaleka neomezuje jen na nabídku skript a publikací z produkce Ostravské univerzity. V knihkupectví OU najdete široký sortiment knih věnovaných historii, jazykovědě a literatuře, umění, psychologii, sociologii a dalším humanitním, společenským či přírodním vědám. Neopomíjí ani literaturu z oboru medicíny, ošetřovatelství, ekonomie, práva, managementu i výpočetní techniky. V neposlední řadě nabízí slovníky, učebnice, cestovní průvodce i publikace zaměřené na osobní rozvoj, k dostání jsou i vybrané dětské knihy vyhledávané především studenty pedagogiky a učiteli. V prodeji jsou knihy nejrůznějších nakladatelů – Lingea, Academia, Vyšehrad, Computer Press, Karolinum, Grada, Portál, SLON, Paido a desítky dalších.

Akce pro studenty

15% slevu mají všichni držitelé ISIC a ITIC karty, pro studenty Lékařské fakulty je však připravena speciální dvoudenní prodejní akce, kde mohou s 20% slevou nakoupit potřebnou literaturu z oboru lékařství a ošetřovatelství. Akce se bude konat ve dnech 26. – 27. září přímo na Lékařské fakultě v budově ZY na Syllabově ulici.

Ostatní studenti mohou trvale využívat výhod ISIC karty, protože jen v Univerzitním knihkupectví OU dostanou slevu na veškerou literaturu od nejrůznějších nakladatelů. A pokud ještě přesně nevíte, jaké knížky budete ke studiu potřebovat, přijďte se alespoň podívat na nabídku triček, nicknacků, mikin a dalších drobností, kterými dáte najevo, že patříte k nám, že jste z Ostravské!