Rozviňte naplno svůj pedagogický potenciál, využijte prostor pro vzájemné sdílení i možnost kolegiálně se pobavit o tom, co při práci se studenty funguje, co nikoliv a co všechno s tím vyučující mohou udělat. Jedinečnou šanci máte na festivalu Učím na Ostravské, jehož druhý ročník se uskuteční v pondělí 17. června v City Campusu OU.

Mezi hlavní témata letošního ročníku patří:

• Výuka a písemné práce v době umělé inteligence
  • Příprava kvalitních distančních studijních programů
  • Snižování studijní neúspěšnosti a wellbeing

Festival je zdarma a je otevřen všem vysokoškolským vyučujícím, akademikům, externistům, doktorandům i ostatním zaměstnancům Ostravské univerzity. Podrobnější informace dorazí do vašich e-mailových schránek ke konci měsíce května.

Inspirativní, přátelský a nápaditý. Přečtěte si, jaký byl loňský ročník festivalu

Festival Učím na Ostravské skvělou příležitostí vzájemně se inspirovat, představit inovativní výukovou praxi a diskutovat o nejmodernějších trendech ve vysokoškolské pedagogice. Těšit se můžete na dopoledne a brzké odpoledne plné workshopů, seminářů a diskusí.

Po festivalu se následně bude v City Campusu konat Večeře zaměstnanců Ostravské univerzity, která přinese skvělou příležitostí k neformálnímu setkání a sdílení zážitků.

Účastníci minulého ročníku hodnotili festival slovy: inspirační, přátelský, praktický a nápaditý. Přijďte se sami přesvědčit, že letos to nebude jinak. Uvidíme se v pondělí 17. června v City Campusu OU!