Studenti i absolventi Fakulty umění zahrají v Českém rozhlase

Autor: , 5. 6. 2015

Zveme Vás na živý koncert v Českém rozhlase Ostrava, na kterém se představí jedni z nejnadanějších studentů a absolventů Fakulty umění Ostravské univerzity.

Studenti a absolventi Fakulty umění vystoupí spolu s Janáčkovým komorním orchestrem.

Studio 1 Českého rozhlasu Ostrava pravidelně pořádá veřejné koncerty, na které lidé mohou přijít živě, nebo si je poslechnout v rádiu.

Dalším z nich je právě koncert nejtalentovanějších studentů a absolventů Fakulty umění Ostravské univerzity spolu s Janáčkovým komorním orchestrem s uměleckým vedoucím Jakubem Černohorským.

Za tímto kulturním zážitkem můžete vyrazit 10. června, koncert začíná ve 20 hodin ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava (Dr. Šmerala 4). Z domova si jej můžete poslechnout na Českém rozhlasu Vltava.

Jste srdečně zváni!

Zdroj fotografie: ceskesny.cz