Skorka Creative vystoupí na OU

Autor: , 12. 10. 2016

Jaké všemožné nástroje nabízí Google? A jak na úspěšný virální marketing – jeden z nejsilnějších a přesto nejlevnějších způsobů marketingové komunikace? Google Edu Group Ostrava pořádá na půdě Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity seminář.


Skorka Creative - dvojice ostravských kreativců, kteří vám prozradí kus ze svého know-how v oblasti virálního marketingu.

Volné sdružení Google Edu Group Ostrava (GEG) je součástí GUG.cz – společenství nadšenců se zájmem o technologie z řad učitelů, vývojářů, manažerů i uživatelů. Ve spolupráci s Katedrou informatiky Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity pořádá 19. října 2016 seminář, jehož součástí bude přednáška o všemožném využití Google i vystoupení zástupců ostravské firmy Skorka Creative.

Známá dvojice ostravských kreativců Vladimír Skórka a Dimitrios Vlasakudis stojí za několika úspěšnými projekty a na tomto semináři vám prozradí něco ze svého know-how. „Díky YouTube a aktuálním trendům jsou videa silný nástroj marketingové komunikace a propagace. Ukážeme, jak vznikají reklamní image a virální videa: úloha kreativity a silného nápadu, proces natáčení, formy následného zveřejnění. Ukážeme si konkrétní úspěšné a zábavné kampaně a další příklady z praxe,“ uvádí autoři.

Seminář s názvem Seznamte se s Google se bude konat na Katedře informatiky a počítačů (místnost A125) v budově PřF OU na ulici 30. dubna v centru Ostravy. Seminář je určen jak pro studenty či akademické pracovníky obou ostravských univerzit, tak i pro širší veřejnost. Vstupné je zdarma, jen je potřeba se registrovat.

Více informací najdete na facebookové události akce nebo v přiloženém plakátu.

Stáhnout (PDF, 69KB)