Instagramové Live Q&A neboli Otázky a Odpovědi přinášejí zájemcům o studium na Ostravské univerzitě skvělou příležitost položit své otázky přímo současným studentům všech fakult, a to z pohodlí svého domova. Připojení zájemci se letos 27. až 29. února ptali například na přijímací zkoušky, studijní programy, povinné praxe, atmosféru v Ostravě nebo fakultní zázemí.

Zajímá vás, jak Live Q&A probíhaly? Mrkněte na záznamy streamů:

🟩 Přírodovědecká fakulta
🟦 Lékařská fakulta
🟪 Filozofická fakulta
🟨 Fakulta sociálních studií
🟥 Fakulta umění
🟧 Pedagogická fakulta

Profil @ostravska_uni rozhodně doporučujeme sledovat, kromě informací o Live Q&A tam najdete pravidelné info ze života na Ostravské, fotky z nejrůznějších studentských i celouniverzitních akcí nebo odkazy na zajímavé články.

Na Ostravské začne tvůj jedinečný životní příběh! Mrkni na web pro zájemce o studium

Přihlášky je možné podávat do 15. března

Pokud máte specifické otázky zaměřené na konkrétní studijní programy, doporučujeme se obrátit přímo na studijní oddělení příslušné fakulty. Pokud si nejste jistí, kam svůj dotaz směřovat, můžete se s naší univerzitou spojit i prostřednictvím sociálních sítí, ať již prostřednictvím InstagramuFacebooku, nebo sítě X, ještě donedávna nesoucí jméno Twitter.

Zásadním krokem k nastartování jedinečného životního příběhu je podání přihlášky na svůj vysněný obor na Ostravské univerzitě. Přihlášky se podávají elektronicky, a to do 15. března 2024.

Více informací, stejně jako přehled studijních oblastí a jednotlivých programů, najdete na webu studujOstravskou.cz.