Psychotalks – Ze života schizofrenie

Autor: , 22. 5. 2018

Chcete se dozvědět více o schizofrenii, zajímá Vás toto téma? Přijďte si tedy vyslechnout zkušenost člověka s tímto onemocněním, ve čtvrtek 7. června od 17:30 v Kampus Palace.


Srdečně Vás zveme na další přednášku projektu Psychotalks. Tentokrát nahlédneme do světa schizofrenika Petra Salamona, který nám představí svou zkušenost s tímto onemocněním tak, jak jej sám prožívá. Kolem schizofrenie koluje spousta mýtů a dezinterpretací, přijďte si proto poslechnout, co se za touto nemocí skutečně skrývá. Přednáška se uskuteční v příjemném prostředí Kampus Palace ve čtvrtek 7. června 2018 od 17:30 do 19:00. Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/203185493626978/ Těšíme se na Vaši účast, vstupné je dobrovolné.

Psychotalks je projekt studentů psychologie, pod záštitou ČASP (České Asociace Studentů Psychologie), kteří se rozhodli dát prostor všem, kteří mají k psychologii co říci s cílem dostat psychologická témata do povědomí širší veřejnosti. Tento projekt probíhá formou pravidelných přednášek (každý první čtvrtek v měsíci). Mezi přednášející patří jak odborníci, tak lidé s osobní zkušeností či diagnózou.