Univerzitní knihovna pro vás připravila základní informace a návody z oblasti podpory vědy a výzkumu, které najdete na webu knihovny.

Jedná se o přehled informací týkajících se citačních databází, citačních manažerů, publikování včetně Open Access publikování, ale i informací o nabídce nástrojů pro hodnocení VaV nebo na podporu prevence plagiátorství.

Pokud potřebujete rychlou odpověď, využijte sekci FAQ, kde jsou zveřejněny odpovědi na nejčastější dotazy.

Nenašli jste potřebné informace? Knihovna vám pomůže. Nabízíme poradenskou službu zjišťování bibliometrických údajů (H-index, IF, počet citací) a ověřování časopisů (hodnocení, impakt, oborové časopisy, predátorské časopisy).

Pokud preferujete individuální konzultace, jsme vám k dispozici osobně nebo online prostřednictvím služby Objednej si knihovníka.

Univerzitní knihovna také nabízí možnost uspořádat školení na míru dle vašich požadavků. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Vaše Univerzitní knihovna