Pátý ročník turnaje v malé kopané

Autor: , 3. 12. 2018

Jednotlivé fakulty sestavily týmy ze studentů a pedagogů, aby se 11. prosince utkaly v TJ Ostrava na Varenské ulici. Turnaj v malé kopané aneb o Titanového Áju se letos koná pátý rokem.

Každým rokem se jednotlivé fakulty setkávají na hřišti, aby poměřily síly nikoli na poli vědeckém, ale na poli sportovním. Nejde o sportovní výkony hodné olympioniků, ale vynikající atmosféra zpravidla vládne jak na hřišti, tak mezi fanoušky. Celý turnaj pak všichni zakončí v blízké restauraci.

Zatím není jisté, kdo přijme výzvu Filozofické fakulty, které je tradičním pořadatelem, a zúčastní se turnaje. Kromě Fakulty umění a Fakulty sociálních studií se do turnaje v minulosti zapojily všechny fakulty, včetně Ústavu pro výzkum a aplikaci fuzzy modelování.

Nevadí, pokud nemáte v turnaji svého favorita, přijďte vychutnat sportovní atmosféru v úterý 11.12. od 16 hodin do volejbalové haly na Varenské ulici.

Jak vypadal loňský ročník turnaje, se můžete dočíst v reportáži – Titanový Ája se vrací na pedagogickou fakultu.

Tak neváhejte a přijďte fandit!

Stáhnout (PDF, 923KB)