Odkládáte? Skončete s tím.

Autor: , 4. 4. 2017

A to jednou pro vždy. 11. dubna se bude v Ostravě konat přednáška Konec prokrastinace, která vám pomůže zkrotit své zlozvyky. Pro 4 šťastlivce máme lístky zdarma!


Není to lenost. Je to obranná reakce mozku proti přetížení. To, že o zkouškovém nemáte v pokoji ani smítko a dokonce se nabídnete, že pomůžete umýt okna, není náhoda. Prokrastinace, tedy chorobné odkládání povinností, je vlastně trochu úsměvná záležitost. Dokud si neuvědomíte, že zatímco prokrastinujete, ztrácíte svůj životní čas – ten nejomezenější a nejnenahraditelnější zdroj vůbec.

Jenže jak na to? Poradí vám odborníci z GrowJob Institute, kteří využívají výsledků světového výzkumu a aplikují je v oblasti osobního a firemního růstu. 11. dubna 2017 od 18 hodin se bude v Domě kultury města Ostravy konat přednáška s názvem Konec prokrastinace, která vás do problematiky zasvětí, vysvětlí vám příčiny prokrastinace a ukáže konkrétní praktické způsoby, jak s ní zatočit.

Vstupenky stojí 250 korun, ale vy je budete mít možnost 4 z nich vyhrát už zítra na facebookovém profilu Ostravské univerzity. To víte, radši až zítra…

Tak buďte ve střehu a sledujte Ostravskou na Facebooku!

Stáhnout (PDF, 36KB)