Po neúspěšných covidových letech plných opatření jsme ZPĚT s našim beach volejbalovým turnajem pod záštitou Katedry studií lidského pohybu. Turnaj jsme sice museli přesunout až na září, ale to vůbec nebrání tomu, si tuto sportovní atmosféru pořádně užít a zároveň se seznámit s novými spolužáky. Akce je pouze pro studenty OSU a VŠB a konat se bude v již známém sportovním areálu na ulici Varenské (TJ Mittal Ostrava).

Týmy budou sestaveny ze 4 hráčů – 2 ženy + 2 muži, kde jsou minimálně 3 studenti OSU nebo VŠB (1 povolený ne-studentský hráč). Maximální počet týmů je 32, tak spěchej a zapiš svůj tým zde. Startovné pro tým je 400 Kč. Sraz a registrace bude probíhat od 13:00 v den turnaje. Oficiální zahájení hry je ve 14:00.

V průběhu programu se o vás postará skvělý DJ Radek Slaný a nemůže chybět také fotograf Lovec okamžiků Adam Popelka! Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny od značky KILPI, sladké dobroty, památní medaile a mnoho dalšího… V neposlední řadě za námi přiletí holky z Redbull-wings, abychom se posilnili na kvalitní hru!

Budeme se na Vás těšit!

Tento turnaj musí splňovat aktuální covidová nařízení, a proto je tedy potřeba doložit:

1. negativní RT-PCR test (starý nejvýše 7 dní)
  2. negativní RAT antigenní test (starý nejvýše 72 hod.)
  3. laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covidem-19 (v době ne delší než 180 dní)
  4. certifikát o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvou dávkových, první u jedno dávkových), musí uplynout nejméně 14 dní

úvodní fotografie: Adam Popelka

kontakt: Adam Motyka