Koncert Fragile pro vás za polovinu

Autor: , 21. 1. 2016

Vokální skupina Fragile, která spolupracuje i s Richardem Müllerem, bude 17. února 2016 vystupovat v Ostravě a pro zaměstnance a studenty naší univerzity máme lístky za polovinu. A pokud máte rádi výhry, budou také v tombole na reprezentačním plese!

Koncert Fragile s 50 % slevou pro akademickou obec Ostravské univerzity

Zveme vás a koncert vokální skupiny Fragile a Soni Norisové, a to s 50 procentní slevou pro akademickou obec. 17. února 2016 si můžete Fragile poslechnout v DK Akord v Ostravě jen za 160 korun.

Stačí zaslat vaše jméno a počet osob (pokud si s sebou berete partnera) z pracovního nebo studentského emailu na igardes@centrum.cz. Seznam bude přeposlán do DK Akrod a vstupenky si pak můžete zakoupit v předprodeji na pokladně DK Akord pod svým jménem, nebo v den koncertu.

Na Reprezentačním plese Ostravské univerzity 19. února 2016 pak můžete znova lístky vyhrát, tentokrát na koncert v Českém Těšíně 31. března 2016.