Každý měsíc, konkrétně první čtvrtek v daném období, bude v OUshopu veselo! Při nákupu přímo v kamenné prodejně totiž získáte v rámci Knižního čtvrtku 20procentní slevu na nezlevněný knižní sortiment. Takže nejenom na skripta, odborné knížky, populárně naučné knihy, ale i na současnou poezii, beletrii či dětské knihy. To všechno a ještě mnoho dalšího nabízí OUshop. První slevový čtvrtek je na programu už 1. února!

V obchodě na Mlýnské nakoupíte také univerzitní merch – trička, mikiny, šaty, motýlky či ponožky, hrníčky a speciální termo hrnky nebo stylové upcyklované zápisníky. Vše si v OUshopu v klidu vyzkoušíte a osaháte. V OUshopu se také pravidelně pořádají autorská čtení, přednášky, besedy nebo křty knih.

OUshop na Mlýnské ulici není pouze místem pro nákupy, ale také unikátním prostorem pro objevování. Během Knižních čtvrtků si můžete vybírat z široké škály literárních žánrů – od náročných odborných publikací, až po srdceryvné příběhy pro malé čtenáře. A pokud potřebujete prostě jenom skripta do nového předmětu, neměli byste si nechat ujít příležitost ušetřit pár korun. Akce je určena pro širokou veřejnost.