Jsme Menzy Ostravské univerzity vol. 2

Autor: Jitřenka Navrátilová , 7. 2. 2019

V menzách Ostravské univerzity opět nadlábnete s 50 % slevou. Black Kale Bar a Bistro Bocca se na vás těší 13. února na akci Jsme Menzy Ostravské univerzity vol. 2 aneb Přežili jsme zkouškové!


13. února nabízí menzy Ostravské univerzity slevu 50 % na obědové menu i další akce po celý den. Rezervujte si své jídlo včas!

Máme tu konec zkouškového a začátek dalšího semestru. Návrat do školních lavic, návrat do univerzitních menz.

První akce Jsme Menzy Ostravské univerzity proběhla minulý rok 3. října 2018 a měla obrovský úspěch, tak nepromarněte další příležitost se dobře a výhodně najíst. Menzy Ostravské univerzity, Black Kale Bar a Bistro Bocca, pro vás na tento den připravil vše se slevami 20-50 %.

Black Kale vás přivítá novým zimním menu, kde můžete ochutnat nutričně bohaté snídaně nebo k večeři si dopřát Avo-Seitanový burger, kousek Asie ve formě Thai Curry či mrkvovým chilli krémem. To vše doladit lahodným raw dezertem nebo palačinkami, vše se slevou 30 % po celý den. Na obědové menu v tento den platí 50% sleva – vybrat si můžete buď veganské nebo raw menu z týdenní nabídky nebo speciální business menu. Black Kale Bar vydává snídaně od 8:00 do 10:30, obědy od 12.30 do 15.00. Zbytek jídel, smoothie a novinky se vydávají po celý den.

Bistro Bocca bude servírovat českou klasiku jako od mámy. Hovězí vývar nikdy nezklame, že ano! Stejně tak kuřízek nebo rajská omáčka s masovými koulemi. Pro vegetariány budeme mít připravený smažený květák. Snídaně vydává Bistro Bocca od 7:00 do 10:00, obědy od 11:00 do 15:00.

Své jídlo si objednejte včas, ať se na vás dostane. Takže šup na menzak.osu.cz. Mimo jiné budeme v průběhu celého dne soutěžit o další slevové vouchery. Fotka vás, jak debužírujete na nějakém jídle, nebo fotka jídla se počítá. Sdílejte ji na svých sociálních sítích s hashtagem #menzyou #jimvmenze a s označením provozovny @blackkale nebo @bistrobocca a další slevy máte na dosah!

Podrobné informace o obou menzách Ostravské univerzity najdete na https://www.osu.cz/univerzitni-menzy/. A nezapomeňte sledovat i facebookovou událost akce Jsme Menzy Ostravské univerzity vol. 2!

 

Související články: