Hladnovské povídání je název pro pravidelné přednášky a besedy, které probíhají v Áčku, studentském baru na kolejích Jana Opletala. Jednu takovou přednášku pro vás připravuje student třetího ročníku psychologie, Jošua. V rámci programu Erasmus vyjel na studijní pobyt do Irska.

Koncept přednášky pojal tentokrát trochu netradičně. Pro uvolnění atmosféry před samotným povídáním budete mít možnost společně si zahrát a zazpívat. Po hudebním zážitku, na který určitě nezapomenete, se dozvíte, jak probíhal semestr v Irsku, co zažil, a určitě bude prostor i na vaše dotazy.

Hladnovské povídání s Jošuou začíná 23.11. v 18:30 v Áčku.

Doporučuji přijít včas, ať si můžete zahrát a zazpívat, případně jen poslechnout dobrou hudbu, než se zaposloucháte do zážitků z irského ostrova.

Více informací najdete na Facebookové události Irsko – hudební večer.