První den festivalu se online workshopy zaměřily na přípravu k pohovoru a jeho úspěšné zvládnutí. Tématy byly současný trh práce, životopisy i motivační dopisy. Pokud vám některý z online workshopů utekl, není třeba zoufat. Všechny vám budou již brzy k dispozici spolu s dalšími kurzy v našem kariérním portálu JobTeaser.

Druhý den festivalu s živým programem na Přírodovědecké fakultě na Hladnově byl plný inspirativních setkání a zajímavých informací. Na stáncích a při prezentacích firem a neziskových organizací se mohli studenti i absolventi seznámit s potencionálními zaměstnavateli a jejich požadavky. Workshopy s odborníky z praxe nabídly množství rad pro úspěšné uplatnění na pracovním trhu. Program doplnilo jazykové testování, líčení, focení na životopis a soutěž o ceny.

Děkujeme všem partnerům z řad organizací a neziskových organizací, kteří se festivalu zúčastnili. Stejně tak všem studentům a absolventům za jejich účast a za úžasnou zpětnou vazbu. Doufáme, že festival splnil očekávání všech účastníků z řad návštěvníků i partnerů a těšíme se na vás opět v příštím roce.