FOK – Festival ostravských knihoven

Autor: , 12. 9. 2018

Poznejte ostravské knihovny! Díky jedinečné akci FOK zjistíte nejen, kde je hledat, ale taky v čem jsou jednotlivé knihovny výjimečné. Zároveň se můžete zapojit do zajímavého programu.

Festival ostravských knihoven

Srdečně vás zveme na zábavné putování po ostravských knihovnách v centru města, které se uskuteční 2. 10. 2018. Každá z osmi zúčastněných knihoven si pro vás nachystala několik zajímavých aktivit  –  exkurze do zákulisí, výstavy, workshopy i soutěže. Podrobnější  informace o programu najdete na stránkách festivalu: www.festivalostravskychknihoven.cz.

Univerzitní knihovna Ostravské univerzity nabídne workshop „Vyrob si svou placku“, 7x krátkou exkurzi „Pod pokličkou knihovny“ (první proběhne v 9 hod, poslední v 16 hod) a oblíbenou obrázkovou šifru. Na tři nejlepší soutěžící čekají cool ceny (plátěná taška „Žeru knihy“, NickNack aj.).

Hlavním pořadatelem akce je Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě.

Těšíme se společně s ostatními zapojenými knihovnami na vaši návštěvu.

Vaše Univerzitní knihovna

Festivalová pohlednice