Beseda s Markem Hilšerem v Centru PANT

Autor: , 5. 1. 2018

Ostrava přivítala ve čtvrtek 4. ledna 2018 prezidentského kandidáta, vysokoškolského učitele a vědce Marka Hilšera vstřícně. Moderované besedy se zúčastnili hlavně mladí lidé.

Cílem trojice besed s kandidáty bylo důkladněji představit tyto osobnosti Ostravanům, přičemž moderátoři v nich zajišťovali nezávislost a objektivitu. Ti, kteří se tentokrát do přeplněného PANTu nevešli, se mohou o výsledku této snahy přesvědčit v záznamu celé diskuse na Facebooku (odkaz nevyjadřuje volební preference autora článku). Předchozí debaty s Michalem Horáčkem a Pavlem Fischerem bohužel nebyly natáčeny.

Kulturní a vzdělávací Centrum PANT úzce spolupracuje s Ostravskou univerzitou. Pokud byste jej chtěli – ať už jako akademici nebo studenti – využít pro organizaci veřejných, katedrových či spolkových akcí, můžete se obrátit přímo na šéfa CP Petra Pánka, případně na členy programové rady za OU Tomáše Drobíka či Martina Tomáška.