Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Semestr začal a Ostrava tak znovu ožívá studentským děním. V říjnu to budou hned dvě velké akce, které se tradičně těší obrovské oblibě: Vítání prváků a Bloody Halloween.
Prváci se na svůj velký večer mohou těšit 12. 10. 2016. Centrum Ostravy se promění v džungli, která se od 18:30 až do rána ponese ve znamení lovu. Jedná se o tradiční klání pořádané studenty pro studenty, jehož součástí je vyhlášení  Prváka/Prvačky a Mazáka/Mazačky Ostravy.
„Nejstatnější zvěř se letos bude vyskytovat v šesti následujících revírech – Realita Gaming Bar, X Laser Game, Barrák (cílová stanice), Cooltour, Stará Aréna a Menza Ostravské univerzity. Ve všech revírech na účastníky čeká akce plná zábavy, různorodých stylů hudby a dobrého pití.
V případě zvolnění tempa jsou připraveny svým způsobem odpočinkové kluby. Jaký je život ve virtuální realitě? To se dozvíš v Reality Gaming Baru. Nebo se vydejte na lov kamarádů do X Laser Game. Zkrátka každý si uloví dle svého stylu i chuti a všichni se nakonec potkáme na afterparty v Barráku,“ uvádí Stavovská unie studentů Ostrava.
Více informací o akci najdete na facebookové události akce: Vítání prváků.
Bloody Halloween se pak bude konat 25. 10. 2016 od 19 hodin v klubu Marley na Černé louce. Více info na facebookové události: Bloody Halloween.