Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Bloody Halloween není jen obyčejná párty, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dostane vás totiž do temných a téměř zapomenutých míst, kde by se pouhý smrtelník neměl šanci dostat. Tentokrát se otevřou brány starých koupelen na Hlubině a vy tak budete mít šanci zažít hrůzostrašnou noc na místě, kde horníci dennodenně přicházeli na směnu a vyráželi do podzemí potit krev. Nezapomenutelná noc čeká na vás čeká už ve středu 25. října od 20:00 hod.
Letošní ročník studentských halloweenských oslav se ponese v duchu barev a neonů, neboť jako hlavní hvězda celého večera bude kapela 3logit. Že jste o nich nikdy neslyšeli? Nevadí! Věřte, že předvedou takovou strhující světelnou a hudební show, že už na ně nikdy nezapomenete.
https://www.youtube.com/watch?v=ICwR-QzcrJM
Děsivou nocí vás provede se svým hororovým setem také dj MASSX ze studentského Rádia Kolej a hned po něm MTTHS vytasí pořádné vykopávky, po kterých se vrátí do hrobu i ten nejotrlejší kostlivec. Upíři, mrtvoly, duchové ani všemožná strašidla nikdy nespí, a tak se těšte také na Petroviče a  Moyx b2b HamHam (ZRC) . Jejich smršť drum’n’bassových beatů vás rozhodně nenechá odpočívat v pokoji.
Všechna hrůzostrašná monstra budou mít možnost se také zvěčnit v hrůzostrašném fotokoutku, nechat se vylepšit UV barvami a hlavně bojovat o tu nejlepší masku hned v několika kategoriích. Dodržet dresscode je tedy nutností!
Kdy? 25. října ve 20:00
KDE? Staré koupelny na hlubině/Brick House
Cena? Předprodej za 100 Kč (kupujte zde)
Na místě pak s maskou 120 Kč, bez masky 150 Kč. Čekáme na vás v koupelnách už ve středu!
Vaše Younie – dotváříme ti studentský život