Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Píše se rok 2028, studenti Lékařské fakulty Ostravské univerzity objevili lék na rakovinu, šestnáctý ročník hokejového derby opět vyhrála Ostravská univerzita a v neposlední řadě v Ostravě ožívají tradiční Studentské Vánoce. Jsou stále komorní a tak trochu punkové, ale plné mladého povyražení a nikdy nekončící mladé energie. Ale všichni je pro jejich nezapomenutelnou atmosféru milují a tradičně navštěvují.
Píše se rok 2018, studenti Lékařské fakulty usilovně pracují na objevu léku na rakovinu, šestý ročník hokejového derby na celé čáře vyhrála Ostravská univerzita a v Kampus Palace se studenti každý den schází a navozují vánoční atmošku. Srdečně vás jménem univerzity a Kampus Palace zveme. Běž tam, kde to ožívá a jednou budeš moci říct, že jsi byl u toho.
Taky to doma máte tak, že do čtyřiadvacátého se nemůžete vánočního cukroví ani dotknout a přitom na něho máte takovou chuť. Nu a po čtyřiadvacátém už vás to tolik nebaví, protože musíte. Tak v Kampusu to bude jiné, Sladký časy už mají napečeno a moc rádi vás podpoří v partizánské akci „cukroví nejen od mámy“.
Stánek Bistro Bocca má v nabídce grilované oštěpky a další speciality. O váš pitný režim se postará Oktarína TR, která nabízí bílý svařák s levandulí a červený svařák s čokoládou. Smysl pro netradiční, ale velmi lahodné, chuťové kombinace si můžete od Oktaríny donést i domů a zabalit je jako dárek pod stromek. Její domácí sirupy jsou prostě vymazlené do posledního detailu, tak proč to nezkusit.
Další dárečky je možné nakoupit přímo u Ostravské univerzity. Nejde jen tak o nějaké propisky nebo jiné bezduché prezentační předměty. Naopak! Přijďte si koupit tričko, mýdlo z černého uhlí nebo třeba sadu kreslících potřeb.
Atmosféra Studentských Vánoc je poklidná, plná úsměvů a chutná po nejlepším svařáku v celé Ostravě. Tak se zastavte! Podrobné informace o programu sledujte na facebookové události Studentských vánočních trhů.