Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Už počtvrté roztančí Ostravské univerzita všechny tři sály Starých koupelen Dolu Hlubina. 15. února 2019 se zde koná další ročník Reprezentačního plesu Ostravské univerzity, který v posledních letech provází vždy originální téma. Letošním je Hlava v hlavní roli – tedy klobouky, výrazné a extravagantní účesy nebo třeba jen drobné vlasové doplňky. Cokoliv je vítáno, nebojte se experimentovat!
Kromě vznešeného dress codu budou kralovat i hudební zážitky: v hlavním sále Starých koupelen ve druhém patře odstartuje ve 20:00 zábavu Sunday Swing, který od 22:00 vystřídá Big Band!!! Ostrava, složený z členů muzikálového orchestru Národního divadla Moravskoslezského. Hlasově ho povede zpěvák Tomáš Savka, držitel ceny Thálie za muzikál Evita a finalista první řady soutěže Superstar. S Bandem se protančíte až do naší Velké půlnoční losovačky, ve které vás už tradičně čekají velkorysé ceny partnerů plesu. Nebude ani chybět tradičně netradiční vystoupení, tentokrát se o dech beroucí chvilku na Reprezentačním plese postará ostravská akrobatka Lucie Kovářová Mičková, která předvede své umění na šalách.

>>>KOUPIT VSTUPENKY<<<

V dolním sále se pak těšte na kapelu Kobra Party Band Universal, která to rozjede od 20:00 do samotné půlnoci. Závěrečná párty v dolním sále pak bude patřit originální dvojici Dr. Zeppelin & Matúš Tomala, která kombinuje skvělou taneční muziku například s živými saxofonovými sóly. A ty zvednou z židle každého z vás.
Vstupenky na Reprezentační ples Ostravské univerzity 2019 pořídíte na portálu Tickito.cz. Pokud si pořídíte vstupenku na sezení, tedy se svým místem v jednom ze tří sálů, v její ceně je i stokorunový poukaz na jídlo dle vašeho výběru. Cena vstupenky na sezení v Hlavním sálu je 500 korun, sezení u stolu v Dolním sálu vyjde na 450 korun a v Big Baru pořídíte za 400 korun. Tento sál je jako obvykle bez živé hudby pro milovníky klidného prostředí, kteří Reprezentační ples vnímají více jako příležitost k setkání, než k tanci. Vstupenky na stojáka stojí pouhých 250 korun, jejich součástí není stokorunový poukaz na teplé jídlo a jsou zde pro všechny vytrvalce, kteří zkrátka hodlají trávit většinu času na parketu nebo na baru. Všechny vstupenky vás samozřejmě opravňují k pohybu ve všech sálech a nejste nijak omezeni.
Na našich barech jako vždy najdete lahodná vína moravského vinařství Mikrosvín, které je stálým partnerem Reprezentačního plesu Ostravské univerzity, pivo z místního Pivovarského domu Ostrava, který speciálně pro Ostravskou univerzitu vaří studentské pivo IQač nabité ginkgo bilobou i povedené míchané drinky pro gurmány, kteří se zkrátka nesmíří s „obyčejným panákem“.
Srdečně vás na Reprezentační ples Ostravské univerzity zveme a věříme, že právě s letošním dress codem, který každému dává prostor být „ve své kůži“, se nám opět podaří vytvořit vznešenou a přesto přátelskou atmosféru celého plesu.