Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

22. října 2016 budete mít možnost udělat něco pro své tělo i pro dobro společnosti. Benefiční běh pro Elišku je druhým ročníkem benefiční akce, která má za cíl pomáhat lidem z Ostravy, kteří jsou zdravotně znevýhodnění.
Letos je to právě Eliška Doležalová s diagnózou Dandy-Walker syndrom, Obstrukční hydrocefalus, Atypický autismus a Farmakorezistentní epileptický syndrom a další. Potřebuje tak nemálo pomůcek důležitých k přežití, avšak nejaktuálnějším problémem je automobil, který je nevyhovující a koupací lůžko.
Závod vypukne v 16 hodin u Kostela Svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu (ulice Kotlářová). Hlásit se můžete přes web behproelisku.fox24.cz. Zde najdete také více informací.
Benefiční běh proběhne pod záštitou starosty městského obvodu Ostrava-Jih Bc. Martina Bednáře. Hlavním pořadatelem a současně garantem závodu je Římskokatolická farnost Ostrava-Zábřeh a na projektu spolupracuje také organizace Young Life Česká republika, pobočka Ostrava. Tváří akce se stane Vítkovický hokejista Roman Šturc se svými spoluhráči.

Stáhnout (PDF, 1.59MB)