Zveme na přednášku kanadské velvyslankyně Její excelence Barbary C. Richardson i na výstavu fotek!

Autor: , 16. 11. 2017

V rámci Dnů Kanady, které právě v těchto dnech probíhají v Moravskoslezském kraji, srdečně zveme na přednášku kanadské velvyslankyně Její excelence Barbary C. Richardson a na výstavu fotografií Mgr. Luďka Krtičky z jeho cest po Kanadě.

Výhled ze CN Tower na Toronto v oparu, Ontario / Hazy view from CN Tower to Toronto, Ontario. Foto: Luděk Krtička.

Přednáška kanadské velvyslankyně Její excelence Barbary C. Richardson na téma “Multikulturalismus a diversita v Kanadě” se koná v úterý 21. 11. 2017 od 10.00 do 11.00 hod v učebně M 427 v budově Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity na Chittussiho 10 ve Slezské Ostravě.

Výstava fotografií Mgr. Luďka Krtičky z jeho cest po Kanadě je k zhlédnutí v atriu budovy PřF OU na Chittussiho 10 ve Slezské Ostravě až do 22. 12. 2017.