Loňský výprodej měl velký ohlas, a proto jej Univerzitní knihkupectví pořádá i letos. Za ceny od 10 Kč nakoupíte před prázdninami v Univerzitním knihkupectví více než 90 knižních titulů převážně z produkce Filozofické fakulty.

„Akce potrvá do vyprodání zásob. Ale podle naší zkušenosti z loňska bych s nákupem dlouho neváhala. Zájem je velký a některé kousky jsou k dispozici už jen v omezeném počtu,“ zve k on-line nákupu Markéta Slivková z našeho knihkupectví a dodává, že nakupovat bude tentokrát možné pouze přes e-shop. „Letos jsme přistoupili k on-line objednávkám hlavně kvůli pohodlí a přehlednosti. Obchod se totiž kvůli rekonstrukci změnil ve výdejní místo a přesunul se do prvního patra Welcome centra na Mlýnské,“ pokračuje Markéta.

Univerzitní knihkupectví je nově sběrným místem projektu Kam s ním? spolku Ukliďme Česko a přijímá použité kartonové krabice nebo bublinkové fólie.

Vyberte si pohodlně on-line a při objednávce zvolte buď doručení domů, nebo vyzvednutí na výdejním místě. A pokud se pro svou objednávku vypravíte právě do Welcome centra, zeptejte se tam na univerzitní merch. Knihkupectví univerzity na Mlýnské prodává krom knih a skript také trička, hrnky a další kvalitní dárkové předměty s designem univerzity. „A nechoďte s prázdnou. Od května k nám do knihkupectví můžete nosit obalový materiál, který byste jinak vyhodili. Jsme nově sběrným místem projektu Kam s ním? spolku Ukliďme Česko a přijímáme použité kartonové krabice nebo bublinkové fólie,“ sdílí Markéta, jak jde i ve spolupráci s univerzitou recyklovat.