Za kariérOU: Vybarvi svou budoucnost!

Autor: , 23. 4. 2019

Chcete udělat díru do světa? V diářích si poznačte 14. května a přijďte s námi nastartovat svoji kariéru! Pomůžeme vám najít nejlepší způsob, jak si nejlépe prorazit cestu k oslnivé budoucnosti, a zazářit tak na hvězdném kariérním nebi.

Milé studentky a studenti, svou barvu na univerzitě jste si už vybrali, teď je načase přibarvit i vaši budoucí kariéru. Náš hvězdný tým z Poradenského centra pro vás pilně připravuje první ročník zbrusu nového kariérního festivalu Za KariérOU, který ovládne prostory auly Ostravské univerzity již v úterý 14. května od 9.00 do 15.00. Vítáni jsou všichni studenti, absolventi i zájemci z široké veřejnosti.

Zapomeňte na nicneříkající letáky a pochybné inzeráty! Na našem kariérním festivalu vás čeká nespočet potenciálních zaměstnavatelů z pestrých odvětví, kteří doslova dychtí po nových talentech. To ale ani z daleka není všechno! Na místě budou přítomny i významné osobnosti, které se již nějaký ten pátek hřejí na výsluní. Muzikant Dan Bárta vám třeba prozradí, jak se přeškolil na lovce vážek, do tajů úspěšných pohovorů proniknete s psycholožkou Evou Gladyszovou a Richard Conaway vás vezme na dobrodružnou cestu kolem světa. Mimo jiné dostane příležitost otestovat své jazykové znalosti, odnesete si profesionální fotografii na CV a vyzkoušíte si i job dating. Těšte se na celých šest barevných zón s plně nabitým programem!

Zelená zóna – Hydepark

Komu se nelení, tomu se zelení! Známé tváře a experti z rozmanitých odvětví se s vámi podělí o svůj příběh i know-how.

Fialová zóna

Někdo to rád IT! Troufnete si během jedné hodiny projít pohovory se sedmi různými IT firmami? Připravte si pořádnou dávku kariérního šarmu, třeba se z první schůzky v rámci job dating dostanete na další metu!

Tyrkysová zóna – Mind wellness

Rozhodně nesmíte minou zázemí našich nejjasnějších hvězd z Poradenského centra OU, na které se můžete obrátit s dotazem i srdcebolem ať už z kariérní, sociální či studijní oblasti.

Červená zóna – Prezentace firem

Nepromeškejte šanci poznat svého budoucího zaměstnavatele! Seznam vystavovatelů zveřejníme již brzy!

Modrá zóna – Kariérní tuning

Projděte se po pomyslném červeném koberci a nechte se alespoň chvíli hýčkat profesionální vizážistkou a fotografem – obratem na mail dostanete svou fotografii do CV. Samozřejmě vše zdarma! Následně vám pomůžeme doladit vaše životopisy a vyšperkujeme s vámi i profil na LinkedIn.

Oranžová zóna – Talk show

Oprah tentokrát sice nepřijede, zato naši úspěšní absolventi ano! Přijďte si poslechnout tipy, triky i inspirativní příběhy z úst těch nejpovolanějších!

Žlutá zóna – Chill-out

Kafe. Jídlo. Slov netřeba.

Podrobné aktualizované informace naleznete na oficiálních webových stránkách Poradenského centra OU. Budeme se na vás těšit 14. května 2019 od 9.00 v aule Ostravské univerzity na ul. Českobratrská (budova B)!

FB událost