Využijte bydlení v Rezidenci Vista

Autor: , 7. 6. 2018

Hledáte ubytování pro příští akademický rok? Třeba právě Rezidence Vista bude tím nejlepším místem pro vás.

Koleje Vista jsou svým umístěním tou nejlepší volbou pro studenty Lékařské fakulty Ostravské univerzity – do kampusu mediků je to pár minut tramvají. Do centra se tramvají dostanete za 20 minut.

Vista se nachází v poklidně čtvrti Ostrava-Jih u Bělského lesa – velkého ostravského lesoparku. Toto místo je doslova protkané cyklostezkami a je vhodné k běhání. V pěší vzdálenosti je jedno z největších nákupních center v Ostravě: Avion Shopping Park.

Samotné koleje kromě základních služeb, jako je Wi-Fi, fitko zdarma, studovna nebo prádelna, nabízejí také stravování přímo v budově kolejí. A pokud jezdíte autem, oceníte u objektu i hlídané parkoviště.

Ceny pokojů se v rozmezí tříd Economy – Lux pohybují od zhruba 2 000 Kč po  3 000 Kč a to včetně elektřiny, vody topení a internetu. Rozpis konkrétních kategorií a jejich cen naleznete v galerii pod článkem. Část pokojů prošla rekonstrukcí a má nové koupelny, celkově jsou pokoje plně vybaveny. Více informací najdete na webu rezidence nebo je získáte na telefonním čísle +420 597 221 103, kde si můžete svůj pokoj rovnou zarezervovat.