Vrchní sportovec Ostravské oceněn: gratulujeme!

Autor: , 17. 12. 2015

Mgr. Radim Kofránek byl oceněn za své aktivity na poli akademického sportu: na OU vede sportovní reprezentaci, program TEP, je koučem kolektivních sportů, ale působí i na národní úrovni akademického sportu.

Radim Kofránek z Pedagogické fakulty se stará o mnoho sportovních aktivit na Ostravské univerzitě i na národní úrovni akademického sportu.

Česká asociace univerzitního sportu ocenila letos v listopadu Radima Kofránka z Ostravské univerzity jako „Zasloužilého pracovníka vysokoškolského sportu“. A není divu: na Ostravské vede sportovní reprezentaci k výborným výsledkům, má na starost bohatý sportovní program TEP a je koučem kolektivních sportů.

Od roku 2009 je taky ředitelem Akademického mistrovství ČR ve snowboardingu, které se mu spolu s kolegy z komise podařilo obnovit za  účasti našich špičkových závodníků, například Evy Samkové (před tím se konalo naposledy v roce 2002). Organizuje i oblastní přebory ve fotbale, softballu, hokeji, florbalu a futsalu a je členem komisí vysokoškolského sportu ve snowboardingu, fotbale, hokeji a softballu.

Jsme rádi, že se OU může chlubit takto aktivními lidmi ve všech možných oblastech, včetně sportu. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v dalším roce!