Ve středu 12. října jsme na Ostravské univerzitě otevřeli klub deskových her Kostka. Začali jsme jak jinak než turnajem. „Hráli jsme hru Akvárko. Bylo nás 12 hráčů včetně pořadatelů a jednoho studenta z programu Erasmus, kteří jsou u nás samozřejmě taky vítáni. Na začátek jsme všem účastníkům vysvětlili pravidla a pak už se pustili do lítého souboje o ceny,“ představuje první akci v univerzitním dOUpěti, Hanka z klubu deskových her Kostka.

Po dvoukolovém utkání se do vítězné pětky dostali: 1. Ondra, 2. Pavel, 3. Hanka, 4. Alex a 5. Hossein a odnesli si své ceny. „Všem moc děkujeme za účast a skvělou atmosféru. Doufáme, že si všichni hraní v Kostce užili a ve středu 26. října na viděnou!“ zve Hanka.

Klub deskových her Kostka se schází každou lichou středu od 17 do 19 hodin v dOUpěti v budově G na Mlýnské. Vezměte kamarády a přijďte si také zahrát!