Již 26. září na vás čeká jedinečná příležitost jak porovnat své znalosti se studenty, ale i s nestudenty z celého Česka. Letos poprvé se totiž koná speciál Hospodského kvízu ve spolupráci s Nocí vědců v Ostravě. Nemusíte se vůbec bát, soutěžit nebudete sami, ale spolu s vašimi souputníky v až šestičlenných týmech.

Který z týmů se nejlépe popere s tématem kvízu a letošní Noci vědců VŠEMI SMYSLY? To se dozvíte už 26. září od 19 hodin v oblíbeném klubu Áčko na Hladnově. Čekat tady na vás bude 56 otázek v pěti kolech, a hned na tři nejlepší týmy čekají skvělé ceny od Ostravské univerzity a našich partnerů.

Přihlásit se můžete jednoduše přes facebookovou událost, kde najdete přihlašovací příspěvek, pod který napište název svého týmu a počet členů. Minimální počet členů týmu je stanoven na tři, maximálně může mít však členů šest.

Věříme, že vás potěší výše startovného, to je totiž díky Ostravské zdarma! Navíc porovnáte výsledky svého týmu se všemi účastníky kvízu z dalších téměř deseti univerzitních měst.

Na místě účastníky kvízu kromě skvělé atmosféry čeká také příjemné překvapení od nově otevřené univerzitní prodejny OUshopu.