Univerzitní knihkupectví OU: Přišel jsem, viděl jsem – a byla to láska na první pohled

Autor: , 24. 2. 2019

Je vědecky dokázáno, že samota zabíjí. Ovšem s knížkou po ruce už nikdy sami nebudete – věrná společnice na cesty i do tepla domácího krbu na vás čeká v našem knihkupectví.

Skvělé knihy za hubičku

„Když mám něco málo peněz, kupuji knihy; a když něco zbývá, nakoupím jídlo a oblečení,“ nechal se slyšet Erasmus Rotterdamský – na dostatečný přísun potravy pro duši, totiž nespočtu knižních titulů, pro všechny členky a členy akademické obce myslí Univerzitní knihkupectví OU dnem a nocí i v letním semestru. I nadále je pro zaměstnance a studenty připravena neodolatelná 15% sleva, a to po předložení karty OU, ISIC či ITIC – čili hodně muziky za málo peněz. Dámy a pánové, taková nabídka se neodmítá!

Všechny cesty vedou do našeho knihkupectví, a to nejen během zkouškového období. Pokud máte za to, že si zde přijdou na své pouze vášniví milovníci skript a objemných několikasvazkových studií, tak jste na omylu! Na našich poličkách najdete i současnou beletrii, cestovatelské průvodce, kuchařky, audio knihy či literaturu pro nejmenší. Přijďte se sami přesvědčit – platit můžete hotově, platební kartou či kartou OU.

Když nejdou studenti do knihkupectví, musí knihkupectví za studenty…

Zájemci o literaturu z pedagogické oblasti jistě zajásají nad možností rozšířit si vědomosti o andragogice, či třeba předškolní a speciální pedagogice za lákavou cenu. Univerzitní knihkupectví OU ve dnech 26.-27. února přesune svou základnu do vestibulu budovy SD, kde své poklady nabídne nejen studentům Pedagogické fakulty s 20% slevou. Nový přírůstek do vaší knihovničky si můžete zakoupit vždy mezi 9. a 16. hodinou, avšak pozorpříjmáme pouze platbu v hotovosti!

Ukaž světu svoji barvu!

V našem renesančním knihkupectví neseženete pouze knihy – vyřádí se především všichni filozofové a přírodovědci, na které zde čeká široká nabídka reklamních předmětů v charakteristických odstínech fialové a zelené, opět za zvýhodněnou cenu. Je libo hrnek, tričko nebo třeba klíčenku? Logem své fakulty se můžete pyšnit na chodbách univerzity, na ulici i v pohodlí domova u činnosti studiu na míle vzdálené – když už prokrastinace, tak v univerzitním stylu!

Sledujte všechny akce a novinky na našem FB profilu!

Naši nabídku můžete také omrknout na stránkách e-shopu.

Zastavte se u nás – budeme se těšit!