Univerzitní klub FF OU StudentOFF v novém

Autor: , 12. 12. 2014

Studenti Filozofické fakulty Ostravské univerzity se dočkali důstojných prostor pro své aktivity.

Devátého prosince se konalo slavnostní otevření zrekonstruovaného klubu Student OFF, přípitek pronesl děkan Filozofické fakulty prof. Aleš Zářický a symbolickou pásku přestřihl prorektor pro řízení vědy a vnějších vztahů OU prof. Jan Lata. Architekti z projekční a inženýrské kanceláře chci-dum.cz navrhli interiér v moderním jednoduchém stylu v duchu sloganu „studenti studentům“. Slavnostního otevření se zúčastnili také členové Akademického senátu FF OU, členové studentské komory AS FF OU a zástupci Stavovské unie studentů. Od nového roku bude v klubu probíhat pravidelný program, sledujte proto facebookové stránky klubu a hlavně přijďte se podívat!