Univerzitní bitva o Moravu: Ostrava vs. Brno

Autor: , 5. 2. 2020

25. února bude mrazivě ledový den. Na porubském zimním stadionu se semele bitva o Moravu, hokejový souboj mezi brněnským a ostravským univerzitním hokejovým týmem. Přijďte fandit, vstupenky jsou v prodeji!

Po rekordním Ostravském hokejovém derby, které se s návštěvností přes 8000 fanoušků stalo největší sportovní univerzitní událostí v Česku. Atmosféru hráčům z Ostravské univerzity a VŠB – Technické univerzity Ostrava na derby by mohli závidět i extraligoví hráči.

Nyní se v Ostravě schyluje k dalšímu milníku v univerzitním hokeji. Na porubském zimním stadionu se chystá univerzitní bitva o Moravu. Báňská a Ostravská tentokrát spojí své sílyproti brněnské masarykově univerzitě. Pořiďte si vstupenky na ledový souboj 25. února 2020 od 19.15 hodin v porubské RT Torax aréně. Podrobnosti o akci najdete na facebookové události, pak si rovnou kupte vstupenky.

V ostravském kotli to musí bublat!