Už máš v kalendáři označen termín, kdy uděláš svůj krok za kariérou? Pokud ne, tak pozor – letošní ročník kariérního festivalu Ostravské univerzity Za kariérOU bude online i naživo, a to v úterý 5. a ve středu 6. dubna. Akci organizuje Poradenské centrum OU.

Úterní online program bude zaměřený na přípravu na pohovor a sebeprezentaci. Workshopy, konzultace životopisů, nastavení profilu na sociální síti LinkedIn, jazykové testování a také praktické rady, jak zvládnou stres u pohovoru. Na úterních online školeních a konzultacích získáš plno užitečných informací, které ti pomohou dostat se k vysněnému pohovoru a skvěle na něm zapůsobit.

Ve středu 6. dubna přijď na živý program na Přírodovědeckou fakultu na Hladnově. To, co tě opravdu zajímá, tu zjistíš při osobních konzultacích od zkušených poradců a na přednáškách od zajímavých absolventů Ostravské. Bude příležitost navázat osobní kontakty, bez obav se na vše zeptat a taky si vyzkoušet cvičný pohovor česky nebo v angličtině. Prezentovat se budou zajímaví zaměstnavatelé včetně neziskovek. No a samozřejmě se bude soutěžit o ceny.

Pokud chceš mít představu, co tě čeká, mrkni na video z minulého „živého“ ročníku nebo se inspiruj a pobav u některého z následujících videí z dílny Poradenského centra OU.