„Přihlásit se může celkem 32 týmů po 4 lidech, což je každý rok velmi rychle plné. Rádi ale uvidíme i více fanoušků v areálu TJ Ostrava na Varenské ulici,“ uvádí Adam Motyka, jeden z organizátorů akce. „V areálu se navíc bude potloukat profesionální fotograf Jakub Zatloukal, takže si můžete na památku udělat i hezkou fotku,“ dodává.
Akci pořádá Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity ve spolupráci s BKB Metal a.s. a ISC OU (International Student Club OU), který zformoval také jeden team spolu se zahraničními studenty z Ostravské univerzity.
Přijďte si i vy užít sportovní odpoledne, mezi 128 hráči z Ostravské jistě bude někdo, koho znáte a komu budete fandit! Všechno vypukne 28. dubna 2016 v 15 hodin. Okolo 22. hodiny turnaj skončí a naváže afterparty také v areálu na Varenské. Více informací najdete na facebookové události akce