Ples Ostravské univerzity v pátek 15. března přilákal do City Campusu OU příznivce tance, příjemné společnosti i dobrého jídla a pití. Tři různorodé sály nabídly návštěvníkům pestrou škálu hudby i zábavy, nechyběly jak polky a valčíky, tak našlapané mixy skvělého DJ ani instrumentální performance violoncellového tria.

Díky štědré podpoře partnerů plesu soutěžili hosté v losovačce o opravdu zajímavé a hodnotné ceny – odnést si 164centimetrovou televizi, robotický vysavač nebo poukaz na zážitek v hodnotě 12 tisíc korun bylo pro výherce více než příjemným zpestřením večera.

Děkujeme všem hostům za návštěvu, partnerům za podporu a organizačnímu týmu za přípravu plesu! Těšíme se na setkání opět za rok na Plese Ostravské univerzity!

Ruličky nadité cenami

Výhry z Malé losovačky jste si odnášeli po celý večer, informace o cenách vám sdělily samy malé ruličky. Byly to třeba knihy z OUshopu nebo merch Ostravské univerzity a spousta dalších cen věnovaných partnery plesu, kterým mnohokrát děkujeme. Radost vám dělaly například hokejové dresy, předplatné časopisů, poukazy na cestování či na nákup sportovního oblečení.

V mezičase něco zakousnout

Na plese samozřejmě nesmělo chybět dobré jídlo. Zodpovědnější návštěvníci si předem objednali delikátní večeře od společnosti Passion for food, vybírali si mezi XXL kuřecím řízkem s bramborovým salátem, vepřovým gulášem nebo speciálními poke bowly. Ale i na místě bylo možné si koupit výborné občerstvení, třeba ve stánku Kaufland, který výtěžek věnoval organizaci Tutorie zaměřující se na doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí v Ostravě a dalších městech Moravskoslezského kraje.

A po jídle? Zahnat žízeň

Jsme rádi, že jste v průběhu plesu zvládali také hasit svou žízeň a kvalitně se občerstvovat. Připraveno pro vás bylo několik barů i unikátní vůz Modré myši, kde jste si objednávali speciální drinky. Tak na zdraví všech návštěvníků plesu i Ostravské univerzity!

Workshop v rytmu tance

Stovky tanečníků na jednom parketu, ve stejném rytmu, pohybu i náladě. Tak vypadal taneční workshop finalisty soutěže StarDance Kuby Mazůcha! Na energií nabitý zážitek plný radosti budou jistě všichni návštěvníci plesu vzpomínat ještě dlouho.

Dance, dance, dance

Co by byl ples bez tance? To my nevíme, na Plese Ostravské univerzity totiž samozřejmě nechyběl. Standard i latina, polky i valčíky, na své si přišli milovníci všemožných tanečních stylů. Děkujeme všem tanečnicím a tanečníkům, kteří se nechali na parketě unést rytmy právě hrajících melodií.

Hudební zážitek na jedničku

A když už jsme u těch melodií – po celý večer k tanci skvěle hrál orchestr The People. Zapomenout ale nemůžeme na instrumentální violoncellové trio Osamělé palačinky a pártytvůrce DJ Pepeho.

Vzpomínka do rámečku

Pěkné vzpomínky vám už nikdo nevezme. Ale přece jen je občas fajn mít i pěknou společnou fotku, nejlépe kvalitně vytisknutou, jen si ji dát do alba nebo rámečku. A právě takové fotky jste si odnášeli ze stylového fotokoutku, který si připravil Kaufland.

Street Workout pod střechou

Když už jsme byli v perfektních univerzitních sportovních prostorách, bylo by nešťastné nepověnovat se také nějakému sportovnímu výkonu. Nejen z tohoto důvodu jsme do programu zařadili Street Workout Show, vystoupení nebojácných chlapců s ohromnou silou.

Vyrovnaná taneční soutěž

Originálním zpestřením večera byla taneční soutěž. Páry dělaly maximum, aby porotu přesvědčily o svých kvalitách, vyhrát však mohla pouze jedna dvojice. Zajímala by nás pouze jedna věc – bavili se více tanečníci anebo fandící diváci?

Co je štěstí? Třeba odnést si z plesu televizi

Velká losovačka byla zlatým hřebem celého programu! Televize, multifunkční hrnec, ale i kontaktní gril, párty reproduktor nebo živý eukalyptus, to vše a mnoho dalších cen si odnesli ti největší šťastlivci. Nechyběly ani speciální ceny rektora, děkanek a děkanů Ostravské unvierzity.

Děkujeme partnerům Plesu Ostravské univerzity a partnerům losovačky!

Připomeňte si plesovou atmosféru:

Mrkněte ještě na galerii níže nebo se najděte v albu fotek na facebookové stránce Ostravské univerzity.

Foto: Jana Greplová