Setkání knihovníků u příležitosti 20 let knihovny

Autor: Denisa Tkačíková , 8. 2. 2019

Univerzitní knihovna Ostravské univerzity oslavila 20 let budovy a při této příležitosti se v nových prostorách S-zóny sešli současní i bývalí zaměstnanci, kteří se za dvě dekády v knihovně vystřídali.

Akce proběhla v pátek 18. ledna 2019, téměř na den přesně od otevření knihovny v roce 1999. V S-zóně jsme uvítali na 60 bývalých i současných zaměstnanců a celý večer probíhal v přátelském duchu setkání po letech i setkání nových – mezi starší a mladou generací knihovníků.

Proběhlo společné foto i exkurze prostorami knihovny a oceněny byly kolegyně, které v knihovně působí od jejích začátků dodnes. Všichni se také u příležitostí jubilea knihovny podepsali do pamětní knihy, kterou bychom rádi po letech obnovili. Účastníci dostali drobné dárečky s logem knihovny a univerzity a užili si spoustu dobrého jídla, které z větší části připravili sami současní knihovníci.

Do budoucna přejeme knihovně spoustu dalších podobně vydařených výročí!