Přijďte si s námi připomenout jednu z těch nejdůležitějších událostí, které přinesly do české historie slavné „osudové osmičky“. Přesně před sto lety, tedy v roce 1918, se Československo stalo samostatným státem. A jedním ze symbolů nově vzniklé Československé republiky byla právě trikolóra, která se proto stane i dress codem letošního Reprezentačního plesu Ostravské univerzity.
Zda zvolíte slavnostní rudou róbu nebo uvolněnější doplněk v barvách trikolóry, je jen na vás. Nejdůležitějším bodem plesu totiž bude stále tanec a zábava. Připomeňte si jeho jedinečnou atmosféru ve videu z ročníku Black and White (2016) nebo Shining Elegance (2017).

>>>KOUPIT VSTUPENKY<<<

V hlavním sále se o výbuch energie postará proslulé hudební těleso Rock´n´Roll band Marcela Woodmana, díky kterému již téměř třicet let proudí severní Moravou i celým Českem strhující vlna rock and rollu. Na divoký rock and roll naváže olomoucké trio Cimbal Hell Band. V jedinečné kombinaci cimbálu, houslí a basové kytary si užijete netradiční podání dobře známých pecek – od něžných filmových melodií přes Pink Floyd a Beatles až ke Kryštofům a českým lidovkám.
Dolní sál se ponese v duchu doby – 20. léta připomene ostravská sestava The Jazzcake, čtveřice nadaných hudebníků, kteří se svými jazzovo-swingovo-bluesovými rytmy vyprodávají nejen ostravské hudební kluby.
Třetí sál známý jako Big Bar bude i letos patřit těm, kteří mezi tancem ocení trochu klidu – sál s hlavním barem a občerstvením bude opět pouze lehce podkreslen příjemnou muzikou.
Chybět nebude ani tradiční velká a malá losovačka, ve kterých budete opět moci vyhrát velmi lákavé ceny. Loni vítěz odjížděl na jízdním kole, druhá cena poslala výherce i s jeho „plus jedničkou“ na wellness víkend. Co si pro vás připraví partneři plesu letos, to se dozvíte v průběhu února na našem online magazínu OU@live.
I letos si můžete pořídit vstupenky ke stolu ve kterémkoli sále – ale pozor, kapacity jsou omezené a místa k sezení rychle mizí, a to zejména ty v hlavním sále. Cena vstupenky ke stolu v hlavním sále je 390 Kč, v dolním sále 320 Kč, v Big Baru 290 Kč. Pro vytrvalé a neúnavné tanečníky, kterým k odpočinku postačí postát u barového stolku nebo se posadit jen na chvilku, jsou připraveny vstupenky na stání za 220 Kč. Se všemi těmito vstupenkami samozřejmě můžete libovolně korzovat mezi sály podle nálady.
Vstupenky pořídíte online na portálu tickito.cz, kde si pohodlně vyberete přesně své místo k sezení u daného stolu ve vybraném sále (podrobné rozmístění podia, baru, vstupu do sálu apod. najdete v dokumentu níže). Několik stolů bude k dispozici i ve fyzickém prodeji pro členy akademické obce, a to od pondělí 22. 1. 2018 na rektorátu Ostravské univerzity (Dvořákova 7) na pokladně v době úředních hodin. Tyto vstupenky není možné předem nijak rezervovat, slouží jen jako doplňkový prodej. Primárním distribučním kanálem je portál tickito.cz.
V případě jakýchkoli informací se neváhejte obrátit na organizátora plesu Ing. Viktora Fišeru na emailu viktor.fisera@osu.cz.

Stáhnout (PDF, 1.04MB)