Stále váháte, zda vyrazit na Reprezentační ples Ostravské univerzity? Máme pro vás program, který vás přesvědčí.
V první řadě bude letošní ročník provázet originální dress code: Shining Elegance. Jestli se budete lesknout od hlavy k patě, nebo jen své šaty doplníte o třpytivý prvek, je zcela na vás. Přijďte se blýsknout 17. února 2017 do Starých koupelen bývalého Dolu Hlubina!
Celý ples zahájí Orchestr Fakulty umění Ostravské univerzity v Hlavním sále, který pak pro vás bude hrát polku, valčík, cha chu nebo waltz. Po Orchestru nastoupí TAKT, tedy rozšířená varianta kapely AKT stvořená na míru pro Reprezentační ples. V Hlavním sále se taky můžete těšit na akrobatické vystoupení artistické skupiny Cirkus trochu jinak, které v jedinečném industriálním prostředí laděném do zářivé elegance vynikne jako nikde jinde.
V Dolním sále se o hudební pecky ve skvělé kvalitě postará ostravská kapela Banda del Caffé. Po našem plese už nebudete muset prosit svou babičku, aby vás naučila Charlestone. Na místě totiž bude od 23 hodin workshop v podání známé ostravské taneční dvojice MG Dance, ve kterém vás tito držitelé titulu Mistr Evropy v salse 2013 naučí ty správné kroky. A pro ty největší vytrvalce na závěr večera ovládne podium DJ vyzbrojený tím, co na vytrvalce nejvíce platí. Končíme až ráno!
Big Bar zůstane stejně jako loni poklidným místem, kam můžete zajít na kus řeči, na skleničku i výborné jídlo, které pro vás připraví kuchaři z věhlasné porubské kavárny Kovork. Na čepu samozřejmě nebude chybět IQač, oficiální pivo studentů Ostravské univerzity, které pro nás už druhý rok vaří ostravský Pivovarský dům. O výběr těch nejlepších vín se pak postará firma Mikrosvín, která je výhradním dodavatelem vína pro letošní ročník plesu.
Nově jsme letos navázali spolupráci také se zakázkovým krejčovstvím Sharon Style, které významně pomůže nastolit atmosféru Shining Elegance. Dámy i pánové, pokud ještě nemáte vybranou garderobu na ples, rádi vám právě v Sharon Style pomůžou.
I v tombole se můžete těšit na zářivé ceny. Nebude chybět hodnotné sportovní vybavení, wellness víkend na hotelu Čeladenka, kávovar Dolce Gusto, zážitek pro partu v xLaser game nebo Escape Game, ale také dárky od místních projektů lidí, díky kterým Ostrava žije: kulturní a sportovní centra, restaurace, kavárny, divadla a podobně.
Rádi bychom poděkovali také generálnímu partnerovi Reprezentačního plesu Ostravské univerzity 2017, firmě Hochtief a všem hlavním sponzorům, které najdete pod tímto článkem.

Děkujeme také hlavním partnerům Reprezentačního plesu Ostravské univerzity 2017!