Raketový trojboj: Natři to ostatním a hned třikrát

Autor: Jakub Galia , 25. 4. 2018

Sportuješ rád? Zahraješ si občas tenis, badminton nebo ping pong? V tom případě neváhej a zaregistruj se do Raketového Trojboje!


Další doprovodná akce k Majálesu Ostrava je na spadnutí. V sobotu 5. 5. 2018 se v Ridera Sport Ostrava uskuteční Raketový trojboj. Sportoviště se nachází na ulici Závodní, Ostrava – Vítkovice. Soupeřit se bude ve třech sportech – tenis, badminton a ping pong. Zahrát si můžete s parťákem či parťačkou opačného pohlaví. V každém sportu se odehraje pouze jeden set a pár s větším počtem bodů postupuje dále. Nejde ti nějaký sport? To vůbec nevadí, Raketový trojboj dává šanci všem! Pokud nemáš nikoho, s kým bys na tuhle super sportovní akci šel, Majáles Ostrava ti někoho určitě sežene.

Přihlásit se můžeš přes https://www.tickito.cz/cs/raketovy-trojboj-2018/. Trojboj však není jenom o turnaji. Na všechny čeká doplňkový program v rámci celého dne: minigolf, kuželky, raketová škola, venkovní bar a rádio Kolej. Zváni jsou samozřejmě i všichni kamarádi and fanoušci, kteří chtějí přijít podpořit svou dvojičku. I pro vás máme přichystaný program a dobré pivko.