Proměny měst severní Moravy a Slezska

Autor: Tereza Čapandová , 14. 9. 2015

Pokud jsi doktorandem OU či VŠB-TUO a zajímáš se o městskou problematiku z jakéhokoliv úhlu pohledu, tak rozhodně čti dále!


„Cílem není získání kreditů, ani formální vykázání doktorandské aktivity, je jím seznámení se se svými ostravskými kolegy, kteří se zajímají o podobnou problematiku," říkají o workshopu organizátoři.

Dne 15. 10. 2015 od 13.00 hodin proběhne na půdě Filozofické fakulty Ostravské univerzity neformální workshop Proměny měst severní Moravy a Slezska (od 19. století do současnosti), který organizují doktorandi Katedry dějin umění a kulturního dědictví Filozofické fakulty Ostravské univerzity.

Cílem není získání kreditů, ani formální vykázání doktorandské aktivity, je jím seznámení se se svými ostravskými kolegy, kteří se zajímají o podobnou problematiku. Jsme mladí, aktivní a celou akademickou kariéru máme před sebou!  Uvedenou akcí v podstatě navazujeme na snahu navázat interdisciplinární spolupráci mezi studenty postgraduálu, která byla nadnesena na lednové schůzi doktorandů OU. Rádi bychom však tuto iniciativu rozšířili také směrem ke studentům VŠB-TUO.

Pokud tě tato akce zaujala, tak neváhej a vyplň přihlášku: http://goo.gl/forms/YOObM4lN6e

Vítáni jsou jak aktivní, tak pasivní účastníci.

Facebook: https://www.facebook.com/events/706654116131404/

Na setkání s vámi se těší doktorandi Katedry dějin umění a kulturního dědictví FF OU.

Související články: