Přijměte pozvání na vernisáž výstavy s portugalskou velvyslankyní!

Autor: , 28. 3. 2019

Již 3. dubna závítá na Ostravskou univerzitu delagce z Portugalského velvyslanectví. U této přležitosti se uskuteční vernisáž výstavy Ekonomický potenciál portugalštiny - přijďte k nám okusit jedinečnou atmosféru čarokrásného Portugalska!

Milé čenky a členové akademické obce, srdečně vás zveme na slavnostní vernisáž výstavy nazvané Ekonomický potenciál portugalštiny, která se uskuteční ve středu 3. dubna 2019 v 17.00 v aule Ostravské univerzity (budova B, ul. Českobratrská). Slavnostního podvečera se zúčastní i Její Excelence paní Manuela Franco, velvyslankyně Portugalska v České republice, a ředitel Portugalského centra Instituto Camões v Praze Guilherme Figueiredo.

Na své si přijdou i milovníci hudby, vína a především dobré společnosti! Můžete se těšit na živý hudební doprovod v podání Petry Dokládalové a ochutnávku prvotřídního portského vína, Douro a Vinho Verde.

Jste srdečně zváni – budeme se na vás těšit!