Za týden se toho dá stihnout spousta. Zhlédnout celý seriál na Netflixu, dočíst knížku, procestovat Mallorcu nebo se naučit lyžovat. A bez problémů ještě můžeš stihnout ovlivnit celý svůj život a dát počáteční impulz tomu nejlepšímu příběhu, jaký si můžeš představit. Stačí udělat jen jednu jednoduchou věc – podat si přihlášku na Ostravskou univerzitu. A není na tom vůbec nic složitého. Jen je třeba se k tomu do 15. března rozhoupat.

Vyber si ten správný obor! Je to snadné, všechny důležité informace jsou přehledně umístěny na webu studujOstravskou.cz – najdeš tam jak informace o univerzitě, tak přehled všech fakult. Studijní program si dokonce můžeš vybrat podle svých zájmů. Jsi fanoušek sportu, jazyků nebo výtvarného umění? Filtr ti sám vybere přesně ty studijní programy, které by tě mohly zajímat.

Víš, co chceš studovat a zajímá tě, co studium nebo přijímací zkoušky obnáší? Mrkni na přehled všech programů, které si můžeš vyfiltrovat přímo na stránkách univerzity. Po rozkliknutí konkrétního programu uvidíš, jaké tě čekají přijímačky a po přijetí i jednotlivé předměty, co se při studiu naučíš nebo kde se po absolvování studia uplatníš.

Po podání a zaplacení přihlášky (jedna tě vyjde na 600 korun) už ti všechny potřebné informace budou chodit na mail. Nezapomeň, že Ostravská je na Facebooku i na Instagramu. Tam se denně dozvíš čerstvé novinky z univerzity. Sleduj nás na sítích, získej informační náskok a v září tě na Ostravské už nic nepřekvapí!

Přejeme ti hodně úspěchů u přijímacích zkoušek a těšíme se brzy na viděnou!

Začne tvůj příběh na Ostravské? Jen to jen na tobě! Pokud si nevíš rady s výběrem toho pravého studijního programu, moc rádi ti poradí v univerzitním Poradenském centru. Ale opravdu neváhej, čas podat přihlášku máš už jen do 15. března. Být studentem Ostravské se totiž po všech stránkách vyplatí.