Žádné levné nepadnoucí kousky, ale v česku šitá trička, mikiny a kardigany v novém designu, našimi studenty vyráběné skleněné motýlky, absolventkou připravené černé ostravské sirupy nebo mýdla s aktivním uhlím, dřevěné brože z Fryčovic, jedinečné české patentované Nicknacky nebo třeba barevné univerzitní ponožky, jak jinak než od české firmy.
Od pátku 13. do středy 18. prosince (vždy od 10 do 17 hodin) najdete v budově G Ostravské univerzity (Mlýnská 5, přímo v centru Ostravy) předvánoční prodejní stánek, díky kterému můžete vánoční dárky vyřešit originálním způsobem. Ale radost můžete udělat taky sobě – právě totiž dorazila čerstvá trička v novém designu! Platit budete moci i kartou.
Vezměte spolužáky a ještě před vánočním punčem na trzích se zastavte na Mlýnskou. Budeme se na vás těšit!