Pořiďte originální vánoční dárky z Ostravské univerzity

Autor: , 10. 12. 2019

Stavte se na netradiční předvánoční nákupy a obdarujte své okolí originálními kousky v designu vaší alma mater! Od pátku 13. do středy 18. prosince se na vás těší vánoční prodejní stánek v přízemí budovy G (Mlýnská 5) v centru Ostravy.

Jedním z hitů letošní kolekce jsou dřevěné brože, které pro nás tvoří fryčovická firma Be Wooden. Foto: Martin Kopáček

Žádné levné nepadnoucí kousky, ale v česku šitá trička, mikiny a kardigany v novém designu, našimi studenty vyráběné skleněné motýlky, absolventkou připravené černé ostravské sirupy nebo mýdla s aktivním uhlím, dřevěné brože z Fryčovic, jedinečné české patentované Nicknacky nebo třeba barevné univerzitní ponožky, jak jinak než od české firmy.

Od pátku 13. do středy 18. prosince (vždy od 10 do 17 hodin) najdete v budově G Ostravské univerzity (Mlýnská 5, přímo v centru Ostravy) předvánoční prodejní stánek, díky kterému můžete vánoční dárky vyřešit originálním způsobem. Ale radost můžete udělat taky sobě – právě totiž dorazila čerstvá trička v novém designu! Platit budete moci i kartou.

Vezměte spolužáky a ještě před vánočním punčem na trzích se zastavte na Mlýnskou. Budeme se na vás těšit!