Po Evropě bez hotovosti a karet? Red Bull Can You Make It akceptuje jenom plechovky!

Autor: TZ Red Bull , 30. 1. 2020

Red Bull Can You Make It? je po roční přestávce zpět a s ním se vrací i možnost procestovat Evropu bez peněz.


Žádná hotovost, žádné platební karty. Jediným povoleným platidlem jsou plechovky Red Bull. Ty budou týmy měnit za přesun mezi jednotlivými zastávkami, ubytování, stravu, ale i za ty nejlepší zážitky na světě. Během minulých ročníků se studentům podařilo vyměnit plechovky např. za lístky na Ligu minstrů, noc v luxusním hotelu, anebo let helikoptérou. Často se za ně můžete naučit i surfovat nebo si skočit padákem. Jisté je však jedno – jeden týden, na který nikdy nezapomenete.

JEDEN CÍL A NEKONEČNĚ MNOHO ZAZÍTKŮ.

Registrace na toto dobrodružství je spuštěná a přihlásit se mohou všichni vysokoskolští studenti, kteří vytvoří trojčlenný tým a natočí parádní minutové video. Čtyři nejlepší party z České republiky vyrazí v dubnu 2020 na nezapomenutelnou a akční týdenní cestu napříč Evropou.

Přihlašování je spuštěné do 17. února 2020 na redbullcanyoumakeit.com.

Spojte tři cestování chtivé osobnosti, natočte vítězné kreativní video a registrujte svůj dream team. Budete tak ve hře o životní dobrodružství, které odstartuje 21. dubna 2020 z vícero evropských měst. Finálovou destinací je pro tento ročník Berlín. Čtyři týmy dobrodruhů z České republiky vyrazí na tuto sedmidenní cestu nabitou zážitky, stovkou kilometrů a soutěžními úlohami na checkpointech rozmístěných po více než 50 evropských metropolích. Tak co myslíte, Can YOU make it?