Otevíráme dveře studovny Filozofické fakulty

Autor: , 22. 8. 2018

Již tuto středu otevíráme studovnu Filozofické fakulty. Po nutném stěhování z budovy E jsme nově v prostoru budovy DM (bývalá menza).

Zázemí studovny pro studium

Máme pro vás skvělou zprávu 🙂 Studovna Filozofické fakulty se po své odmlce vrací v celé své síle a kráse. Již tuto středu 22. 8. můžete navštívit její nové zázemí v budově DM (bývalá menza). Studovnu najdete v přízemí, po vstupu do budovy D plynule přejdete do budovy DM.

Novinkou je možnost vracet knihy z půjčovny přímo ve studovně anebo do našeho nového pomocníka BOBa, dostupného 24/7. Najdete jej hned při vstupu do budovy D, naproti recepce 🙂 Šetříme váš čas a knihy za vás do půjčovny předáme. Půjčování knih nadále možné přímo v půjčovně, v budově Univerzitní knihovny, v centru na ul. Bráfova 3.

Snažili jsme se do stávajících dočasných prostor dostat vše důležité pro vaše studium a trávení volného času mezi hodinami. V zadní části studovny najdete nově příjemné posezení v křesílkách a sedačce. Do nového semestru přijdou ještě zcela nová PC all-in-one a věříme, že práce s nimi bude o kus komfortnější.

Letní otevírací doba studovny:

22. a 29. 8.  8-15

Od 3. – 21. 9. 8-16