Orientbier 69: Pivní běh v maskách se blíží!

Autor: Tomáš Kukuč , 17. 10. 2019

25. října Ostravou znovu proběhnou pivní běžci v maskách! Sestavte svůj tým, vymyslete originální masky a zaútočte na kategorii malé nebo velké pivo! Vítězí nejlepší masky i nejrychlejší tým.


Studenti z hladnovských kolejí spolu s klubem Áčko Hladnov opět přichystali punkovou akci s tradicí delší než 34 let. Orientbier je opět na scéně a i letos to bude pořádná metelice.

Oč zde běží? Vytvořit si originální masky, vyběhnout z Jiráskova náměstí (Kuří rynek), najít postupně 8 hospod (seznam bude zveřejněn v den akce), dát si v každé pivko, nechat vypití stvrdit kontrolou a doběhnout do Áčka na after party! Vybrat si můžete ze dvou kategorií: Malé pivo a Velké pivo. Registrovat se můžete přímo na místě před během nebo na facebookové události Zimní Orientbier – no. 69.

Ve hře je například láhev TatraTea, balíček od Budějovického Budvaru, divadla Komorní scéna Aréna či sleva na útratu v Áčku.

Jeden tým může tvořit 2 – 6 běžců a vyhrávají nejlepší masky a nejrychlejší tým. Orientbier startuje 25. října, ale už 21. října se v klubu Áčko na hladnovských kolejích bude konat koncert Orientbieru s Romanem Petrem a jeho divokou kytarou. Roman složil hymnu Orientbieru, která se opravdu povedla.

Dění kolem Orientbieru sledujte na facebookové události Zimní Orientbier – no. 69.

Související články: