Více než jen univerzita
OU@LIVE je živý online magazín Ostravské univerzity, jehož úkolem je otevírat univerzitu veřejnosti a přispívat tak k naplňování její „třetí role“: tedy role organizace aktivní na poli veřejného života, která přispívá k růstu města i regionu.

Dáváme prostor všem
OU@LIVE vznikl, aby dával prostor všem členům akademické obce informovat i vyjadřovat své názory nejen na dění na univerzitě. Proto mají všichni studenti i zaměstnanci, pedagogové i vědci, fakulty, rektorát i výzkumné ústavy možnost podílet se na obsahu OU@LIVE jakožto redaktoři, nebo si zřídit osobní blog.

Denně @LIVE
Každý den přinášíme pozvánky na akce, které univerzita pořádá pro veřejnost, reportáže a fotoreportáže z nich, novinky ze světa vědy a výzkumu, rozhovory s výraznými osobnostmi, postřehy ze zákulisí univerzitních jednání a mapujeme také studentské dění nejen na naší univerzitě. Díky velkému počtu redaktorů a bloggerů s různým zaměřením je OU@LIVE opravdu živý a plný různorodých témat a úhlů pohledu na věc. Jsme vděční za přízeň čtenářů, která z OU@LIVE během pouhého roku udělala jeden z hlavních komunikačních kanálů univerzity.

Jsme zkrátka @live!

PR tým Ostravské univerzity