Bloguj na OU@live

 

Hledáš místo pro sdílení svých myšlenek, zkušeností, zážitků nebo literární tvorby? Nabízíme ti prostor pro publikování čehokoliv, co je v souladu s dobrými mravy a naším etickým kodexem. Bloguj na OU@live – přispívej články, videi nebo jakýmkoliv jiným formátem, který je ti blízký.

Jsi zrovna na výjezdu v zahraničí a chceš se podělit o aktuální zážitky? Nebo zpětně hodnotíš, jakým způsobem tě zahraniční zkušenost ovlivnila? Není nic jednoduššího než své postřehy sepsat a inspirovat tak další studenty k objevování nových krajin i sebe sama. Píšeš si básně nebo povídky do šuplíku? Sem s nimi, ať o nich všichni vědí! Tohle jsou jenom dva příklady z nepřeberného množství témat, kterým se jako bloger můžeš věnovat – blog na OU@live je prostor také pro knižní a jiné recenze, poznámky z konferencí, módní okénka a mnoho dalšího. Je to jen na tobě.

Už jen pár kliků tě dělí od kariéry blogera. Teď už to dotáhneš do konce, ne? Dej o sobě vědět šéfredaktorovi Richardu Kuczinskému na richard.kuczinsky@osu.cz a zeptej se ho na cokoliv, co by tě o blogování zajímalo.

Láká tě spíš práce redaktora? Podívej se, co je potřeba na cestě za tvým splněným žurnalistickým snem.