Bloguj na @live

Co je OU@LIVE a kdo se může stát blogerem ?

OU@live je otevřený a svobodný prostor pro vyjadřování názorů pro všechny studenty a zaměstnance Ostravské univerzity. Posláním živého online magazínu OU@live je vytvářet obraz Ostravské univerzity jako moderní, inspirativní a vstřícné instituce, která se vedle své primární a sekundární role (vzdělávání, věda a výzkum) zaměřuje také na svou třetí roli – roli instituce, která podporuje společenské, kulturní a občanské aktivity s pozitivním dopadem na společnost, zejména v regionu. 

Chcete se stát blogerem? Stačí se registrovat. Pro registraci vyplňte níže uvedený formulář. Následně vám budou zřízena práva „blogera“ a můžete začít.

Jako bloger přispíváte články, videi či jakýmkoli jiným formátem, který je vám blízký. Máte svobodu nejen ve formátu, ale i v tom, co bude sdělovat, stačí se jen držet etického kodexu. Příspěvky blogerů se na rozdíl od těch redaktorských nijak needitují a zveřejňují je blogeři sami. Vedení redakce pak rozhodne o tom, zda se příspěvek objeví také na “titulní stránce” magazínu.

Pokud byste se raději stali redaktorem než blogerem, registrujte se zde.

 

Pouze administrátor může přidat nového uživatele.